Czy odbierasz codziennie krypto HI


Na co czekasz
Instrukcja
Oto sposób, aby zacząć zarabiać Hi Cryptocurrency za darmo, w szybki dzienny sposób. Zajmie Ci to tylko 10 do 15 sekund dziennie.
Oto kroki, które należy wykonać, aby się zarejestrować:

1. Aktywuj ten link:
https://hi.com/tixy
2. Następnie spójrz na prawy górny róg strony i kliknij Web App.
3. Sprawdź kod kraju i wprowadź numer telefonu, a następnie kliknij przycisk Kontynuuj.
4. Zaakceptuj Regulamin i kliknij Zarejestruj.
5. Oko, musi pojawić się, aby zatwierdzić Captcha, jeśli się nie pojawi, musisz spróbować zarejestrować się ponownie, dopóki nie pojawi się i nie zatwierdzisz go.
6. Wprowadź kod, który otrzymasz w wiadomości, aby potwierdzić swój numer telefonu.
7. Wprowadź swoje hasło (więcej niż osiem znaków: użyj wielkich i małych liter, cyfr i znaków specjalnych, którymi mogą być $, % itp.)
8. Wpisz swój pseudonim, w tym przypadku mój poprawny pseudonim to tixy
9. Enter, aktywuj i gotowe

UWAGA ! Ze względu na duże zapotrzebowanie osób rejestrujących się codziennie, powinieneś spróbować kilka razy, aż uda Ci się zarejestrować.

Platforma powita Cię i automatycznie wygeneruje Twój pseudonim, aby promować i przechwytywać polecenia, jeśli jesteś zainteresowany tą aktywnością.

Teraz, gdy jesteś ZAREJESTROWANY, musisz poszukać figurki "Pudełko prezentowe" znajdującej się w prawym górnym rogu strony i odpowiedzieć na pytanie.
Możesz aktywować dowolną z wyświetlonych opcji i szybko zarobisz dzienną kryptowalutę Hi. Aby zarobić i otrzymać monetę Hi, musisz codziennie wchodzić na platformę, kliknąć na pudełko i odpowiedzieć na pytanie dowolną opcją.

Ta aktywność nie zajmie Ci więcej niż 10-15 sekund dziennie.
Kryptowaluta Hi jest już w panelu monet zdecentralizowanych platform (DeFi): PancakeSwap i Binance Smart Chain (BSC).
Możesz zobaczyć cenę jego kapitalizacji na rynku kryptowalut: https://www.coingecko.com/es/monedas/hi-dollar, a jego wartość przekracza jednego dolara i ma doskonałą tendencję do dalszego zwiększania jego wartości.

Zarabiasz również 50% tego, co generują Twoi poleceni.
Nie czekaj, aby zacząć codziennie zarabiać monetę Hi.

Możesz również pobrać aplikację Hi ze sklepu Play na swojego smartfona :
https://play.google.com/store/apps/details...

Moe by zdjciem przedstawiajcym tekst t Saldo cakowite 1882 USD KupHI  Kup Konto Sejf o USD Nagrody 1882 USD Zyski o USD Wycz Automatyczne Zyskiwanie dla HI Moje pienidze Wszystkie Kryptowaluty 1 Waluty tradycyjne Moje pienidze UstawieniaLubię to!

Komentarz
Udostępnij